Kurullar

Çalıştay Başkanı

  • Onur Osman (Başkan)

Yayın Kurulu

  • Onur Osman (Başkan)
  • İmran Göker
  • Serkan Güllüoğlu
  • Dilek Göksel Duru
  • Oben Dağ
  • Ozan Erdinç
  • Tuğba Palabaş (Destek)
  • Kübra Eroğlu (Destek)

Program Kurulu

  • İmran Göker (Başkan)
  • Tuğrul Artuğ (Destek)
  • Ceren Gülra Melek

Tanıtım Kurulu

  • Dilek Göksel Duru (Başkan)
  • Elif Işıkçı
  • Onur Yılmaz
  • Recep Kaya
  • Gökay Akbal
  • Cihad Turan
  • Orhan Karademiroğlu
  • Kübra Üstün
  • Merve Alpyürek
  • Erdi Maral

 

Danışma Kurulu

  • Uğur Çeltekligil - İstanbul Arel Üniversitesi
  • Aydın Akan - İstanbul Üniversitesi
  • Tülay Yıldırım - Yıldız Teknik Üniversitesi
  • Mana Sezdi - İstanbul Üniversitesi
  • Bülent Bolat - Yıldız Teknik Üniversitesi
  • Adil Deniz Duru - Marmara Üniversitesi
  • Ata Akın - İstanbul Bilgi Üniversitesi
  • Özhan Tıngöy - University of Strathclyde / İskoçya
  • Evtim Peytchev - Nottingham Trent University/İngiltere
  • Maria Manuela Cruz-Cunha - Polytechnic Institute of Cávado e Ave, School of Technology/Portekiz
  • Abzetdin Adamov - Qafqaz University/Azerbaycan
  • Hakan Kaptan - Marmara Üniversitesi
  • Kubilay Kaptan - İstanbul Aydın Üniversitesi
  • Oya Kalıpsız - Yıldız Teknik Üniversitesi
  • Fatih Karaaslan - İl Sağlık Müdürlüğü

Hakem Kurulu

  • Onur Osman - İstanbul Arel Üniversitesi
  • İmran Göker - İstanbul Arel Üniversitesi
  • Dilek Göksel Duru - İstanbul Arel Üniversitesi
  • Serkan Güllüoğlu - İstanbul Arel Üniversitesi
  • Oben Dağ - İstanbul Arel Üniversitesi
  • Vehbi Bölat - İstanbul Arel Üniversitesi
  • Oya Demirer - İstanbul Arel Üniversitesi
  • Ufuk Paralı - İstanbul Arel Üniversitesi
  • Ozan Erdinç - İstanbul Arel Üniversitesi
  • İsmail Küçükdurgut - İstanbul Arel Üniversitesi
  • Oğuz Karan - İstanbul Arel Üniversitesi
  • Adil Deniz Duru - Marmara Üniversitesi
  • Niyazi Kılıç - İstanbul Üniversitesi
  • Abdurrahim Akgündoğdu - İstanbul Üniversitesi
  • Aydın Akan - İstanbul Üniversitesi
  • Niyazi Odabaşıoğlu - İstanbul Üniversitesi
  • Mana Sezdi - İstanbul Üniversitesi
  • Tülay Yıldırım - Yıldız Teknik Üniversitesi
  • Bülent Bolat - Yıldız Teknik Üniversitesi
  • Serhat Özekes - Üsküdar Üniversitesi
  • Türker Tekin Ergüzel - Üsküdar Üniversitesi
  • Haydar Özkan - Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi
  • Ramazan Çağlar - İstanbul Teknik Üniversitesi
  • Özhan Tıngöy - University of Strathclyde / İskoçya
  • Evtim Peytchev - Nottingham Trent University/İngiltere
  • Maria Manuela Cruz-Cunha - Polytechnic Institute of Cávado e Ave, School of Technology/Portekiz
  • Abzetdin Adamov - Qafqaz University/Azerbaycan
  • Hakan Kaptan - Marmara Üniversitesi
  • Oya Kalıpsız - Yıldız Teknik Üniversitesi
  • Tolga Ensari - İstanbul Üniversitesi
  • Kubilay Kaptan - İstanbul Aydın Üniversitesi
  • Çiğdem Aytekin - Marmara Üniversitesi